ورود به سامانه معاونت فرهنگی

با حضور دکتر غفاری نشست شورای فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد

  جلسه شورای فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی با حضور دکتر غلامرضا غفاری، معاون فرهنگی و اجتماعی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در سالن شورای ریاست این دانشگاه برگزار شد. در این نشست عصر سه شنبه ۱ آبان ۱۳۹۷ با حضور اعضای شورای فرهنگی دانشگاه علامه طباطبائی برگزار شد، مهندس محمدهادی عسکری، مدیرکل پشتیبانی امور فرهنگی و اجتماعی و دکتر زهرا پارساپور، مدیرکل دفتر سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم نیز حضور داشتند. در ابتدا . . .

Slider 1

افتتاح نمایشگاه،فروشگاه،آموزشگاه تولیدات آثار ،هنری و فرهنگی،دانشجویان دانشگاه علامه

  معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی باتوجه به نامگذاری سال ۱۳۹۷ باعنوان " حمایت از کالای ایرانی" فرصتی رابرای حمایت از آثار خلاقانه ی هنری و فرهنگی دانشجویان فراهم کرد که در آن دانشجویان علاقه مند آثار خود را در قالب فروشگاه، نمایشگاه یا برگزاری آموزشگاه ارایه دهند. به منظور دریافت آثار طی فراخوانی از اول مهر تا ۱۸ مهر ۱۳۹۷ به دانشجویان فرصتی داده شد تا آثار خود را برای شرکت در نمایشگاه و ثبت نام ارائه دهند و برای آثار خود . . .

Slider 1

برگزاری سومین دوره‌ مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی

  سومین دوره‌ مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و با همکاری سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود. سومین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و با همکاری سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود. ا . . .

Slider 1
« »
ورود به سامانه نشریات


سامانه نگارستان  |  نسخه 2.01

کلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت فن آوران طرح نو گلستان محفوظ می باشد .