ورود به سامانه معاونت فرهنگی

افتتاح نمایشگاه،فروشگاه،آموزشگاه تولیدات آثار ،هنری و فرهنگی،دانشجویان دانشگاه علامه

  معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه علامه طباطبائی باتوجه به نامگذاری سال ۱۳۹۷ باعنوان " حمایت از کالای ایرانی" فرصتی رابرای حمایت از آثار خلاقانه ی هنری و فرهنگی دانشجویان فراهم کرد که در آن دانشجویان علاقه مند آثار خود را در قالب فروشگاه، نمایشگاه یا برگزاری آموزشگاه ارایه دهند. به منظور دریافت آثار طی فراخوانی از اول مهر تا ۱۸ مهر ۱۳۹۷ به دانشجویان فرصتی داده شد تا آثار خود را برای شرکت در نمایشگاه و ثبت نام ارائه دهند و برای آثار خود . . .

Slider 1

برگزاری سومین دوره‌ مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی

  سومین دوره‌ مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و با همکاری سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود. سومین دوره مسابقات ملی دفاع سه دقیقه‌ای پایان‌نامه‌های دانشجویی به همت معاونت فرهنگی سازمان جهاد دانشگاهی تهران و معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران و با همکاری سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود. ا . . .

Slider 1

فراخوان دومین سوگواره ملی علمی، فرهنگی و هنری اربعین توسط دانشگاهیان

   دومین سوگواره ملی علمی، فرهنگی و هنری اربعین توسط دانشگاهیان به میزبانی دانشگاه شهید چمران در بخش های پایان نامه، شعر، دل نوشته و خاطره، عکس، فیلم کوتاه، کلیپ و نماهنگ برگزار می شود. مهلت ارسال آثار ۱۰ دی ۱۳۹۷ می باشد. اشاعه فرهنگ جهاد و شهادت در جامعه دانشگاهی، گسترش فعالیت های فرهنگی مرتبط با سیره معصومین به ویژه شهدای والا مقام کربلا و حفظ ارزش های نهفته در پیاده روی اربعین از اهداف برگزاری دومین سوگواره ملی اربعین حسینی است. ا . . .

Slider 1
« »
ورود به سامانه نشریات


سامانه نگارستان  |  نسخه 2.01

کلیه حقوق مادی و معنوی برای شرکت فن آوران طرح نو گلستان محفوظ می باشد .